Kontakt

Vill ni komma i kontakt med oss, vänligen skicka ett mail så hör vi av oss så snart som möjligt.

kontakt@tystbergaraddningsvarn.se

Fax 0155-26 00 00

—————————

Vill du komma i kontakt med någon specifik i styrelsen kan du skicka ett mail på nedanstående adresser.

Ordförande: Mattias Vesterström
mattias.vesterstrom@tystbergaraddningsvarn.se

Kassör: Håkan Kristoffersson
hakan.kristoffersson@tystbergaraddningsvarn.se

Sekreterare: Thomas Bladt
thomas.bladt@tystbergaraddningsvarn.se

Ledamot 1: Barbro Nahnfeldt
barbro.nahnfeldt@tystbergaraddningsvarn.se

Ledamot 2: Joel Lantz
joel.lantz@tystbergaraddningsvarn.se

Suppleant 1: Frans Kempe
frans.kempe@tystbergaraddningsvarn.se

Suppleant 2: Therese Vargstedt
therese.vargstedt@tystbergaraddningsvarn.se